Privatumo politika

Parlis MB privatumo politika.
Atnaujinta: 2023-06-15

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip ShakeSnack (“Svetainė”, “mes”, “mes” arba “mūsų”) renka, naudoja ir atskleidžia jūsų asmeninę informaciją, kai lankotės, naudojatės mūsų paslaugomis arba perkate iš Shakesnack.lt („Svetainė“) arba kitaip susisiekti su mumis (bendrai – „Paslaugos“). Šioje privatumo politikoje „jūs“ ir „jūsų“ reiškia jus kaip Paslaugų vartotoją, nesvarbu, ar esate klientas, svetainės lankytojas ar kitas asmuo, kurio informaciją rinkome vadovaudamiesi šia privatumo politika.

Prašome atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką. Naudodamiesi bet kuria iš Paslaugų ir jas naudodami sutinkate su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šia privatumo politika, nesinaudokite ir nesinaudokite jokiomis Paslaugomis.

Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms  teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką, įskaitant siekdami atspindėti mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų teisinių ar reguliavimo priežasčių. Svetainėje paskelbsime pataisytą Privatumo politiką, atnaujinsime datą „Paskutinį kartą atnaujinta“ ir imsimės kitų veiksmų, kurie reikalaujami pagal galiojančius įstatymus.

Teikiama paslauga
Paslauga fiksuoja vartotojų lankančių tinklalapį naršyklės sausainėlius (angl. cookies). Taip vartotojams suteikiama efektyvi informacija atsižvelgiant į jų poreikius ir ieškomos informacijos pobūdį. Informacija vartotojams teikiama reklaminių skydelių pagalba Google vaizdinės reklamos tinkle. Paslaugos galima atsisakyti išvalant naršyklės sausainėlius iš atminties. Taip pat galima nustatyti rodomos reklamos pobūdį šiame puslapyje „Google Ads Settings“.

Renkami asmeniniai duomenys
Mes nerenkame informacijos apie vartotojus (tokios kaip vardas, el. pašto adresas, IP adresas, įmonės pavadinimas), išskyrus tuos atvejus, kai sąmoningai  ir žinodamas vartotojas šiuos duomenis, pateikia pats. Ši informacija yra naudojama teikti geresnes informavimo paslaugas vartotojams, informacijos neperduodant tretiesiems asmenims ir instancijoms. Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su shakesnack.lt ir jų partneriais susijusiais produktais bei procesais informacijai teikti ir pasiekti  lankytojus. Vartotojas naudodamasis shakesnack sistema sutinka gauti informacines žinutes apie užsakymus ir kitą svarbią informaciją.

Asmeninių duomenų panaudojimas
Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su Paslauga susijusiais produktais ir procesais. Lankytojų duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms. Kompanija nesidalins informacija apie vartotojus su reklamos užsakovais. Kita informacija apie vartotoją yra pateikiama tik jam pačiam su tuo sutikus arba to pareikalavus atitinkamoms valstybės institucijoms, su teismo nuosprendžiu arba prokuroro suteiktu kratos orderiu. Kiti pranešimai ir pasiūlymai gali būti pateikiami vartotojui su tuo sutikus ir neviršijant jo privatumo, kaip tai nuodyta Lietuvos Respublikos įstatyme.

Jūsų teisės ir pasirinkimai

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti kai kurias arba visas toliau išvardytas teises, susijusias su jūsų asmenine informacija. Tačiau šios teisės nėra absoliučios, gali būti taikomos tik tam tikromis aplinkybėmis ir tam tikrais atvejais galime atmesti jūsų prašymą, kaip leidžia įstatymai.

– Teisė susipažinti / žinoti. Galite turėti teisę prašyti prieigos prie asmeninės informacijos, kurią turime apie jus, įskaitant informaciją, susijusią su jūsų informacijos naudojimo ir bendrinimo būdais.
– Teisė ištrinti. Jūs galite turėti teisę prašyti, kad ištrintume jūsų turimą asmeninę informaciją.
– Teisė ištaisyti. Jūs galite turėti teisę reikalauti, kad ištaisytume netikslią asmeninę informaciją, kurią mes saugome apie jus.
– Perkeliamumo teisė. Tam tikromis aplinkybėmis ir su tam tikromis išimtimis galite turėti teisę gauti mūsų turimos asmeninės informacijos apie jus kopiją ir reikalauti, kad ją perduotume trečiajai šaliai.

Asmeninių duomenų pašalinimas

Jei norite, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų pašalinti iš mūsų sistemų, susisiekite su mumis el. paštu info@shakesnack.lt.

Skundai

Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip apdorojame jūsų asmeninę informaciją, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Jei nesate patenkinti mūsų atsakymu į jūsų skundą, priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti teisę apskųsti mūsų sprendimą susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis arba pateikti skundą vietinei duomenų apsaugos institucijai.

Elektroninių šiukšlių politika
Mes garantuojame savo klientams, kurie naudojasi  paslauga, kad jų elektroninio pašto adresai nebus naudojami el. pašto šiūkšlių (SPAM’o) siuntimui. Be to pateikė savo duomenis vartotojai iš shakesnack.lt negaus laiškų:

  • su negaliojančiomis arba suklastotomis elektroninių laiškų antraštėmis;
  • su negaliojančiais arba nesančiais simbolinių adresų srities (domenų) pavadinimais;
  • kitais klaidinančio adresavimo būdais;
  • talpinančių klaidinančią arba melagingą informaciją Temos eilutėje;
  • teikiančių klaidinantį arba melagingą turinį elektroniniame laiške;
  • pažeidžiančių paslaugos sąlygas ir taisykles.

 

Slapukų politika Kas yra slapukai
Tai įprasta praktika beveik visose profesionaliosiose svetainėse. Ši svetainė taip pat naudoja slapukus – tai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka ir kaip mes ją naudojame bei kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat nurodysime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti informaciją apie jus, tačiau tai gali pakenkti arba „sugriauti“ tam tikrus svetainės funkcijų elementus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr. „Wikipedia“ straipsnį apie HTTP slapukus.

Kaip mes naudojame slapukus
Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių variantų slapukų išjungimui be visiško su jais susijusių funkcijų išjungimo. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne.

Mūsų naudojami slapukai:

Slapuko pavadinimasSlapuko tikslasSlapuko naudojimo terminasNaudojami duomenys
_gaInterneto svetainės lankomumo duomenų stebėsena2 metaiAnoniminiai statistiniai duomenys
_gidInterneto svetainės lankomumo duomenų stebėsena1 dienaAnoniminiai statistiniai duomenys

 

Išjungti slapukus
Galite uždrausti slapukų nustatymą koreguodami naršyklės nustatymus (žr. Naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl rekomenduojame neišjungti slapukų.

Slapukai, kuriuos mes sukūrėme
Kad galėtume suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, mes išsaugome jūsų pageidavimus, kaip ši svetainė atrodo ir ką daro, kai ją naudojate. Norint prisiminti jūsų nuostatas, mes turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima pasiekti, kai naršote šiame puslapyje.

Trečiosios šalies slapukai
Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susidurti naudojant šią svetainę. Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų analitinių priemonių internete, padedanti mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kokiais būdais galėtume patobulinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip laikas, kurį praleidote svetainėje ir lankomus puslapius, kad galėtume ir toliau kurti įdomų turinį. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, žr. Oficialų „Google Analytics“ puslapį. Jei yra kažkoks slapukas, dėl kurio nesate tikri ar jums reikia ar ne, dažniausiai saugiau palikti jį įjungtą, kadangi jie sąveikauja su funkcijomis, kurias naudojate mūsų svetainėje. Jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš mūsų pageidaujamų kontaktų metodų: El. Paštas: info@shakesnack.lt

Atnaujinama...
  • Krepšelyje nėra produktų.